Firma, jej historia oraz przyszłość.

Od wielu lat dostarczamy bezpieczne szkło budowlane do swoich klientów.

Na początku naszej działalności, głównym produktem było szkło gięte niehartowane. Naszymi odbiorcami byli głównie producenci lad chłodniczych oraz szklanego wyposażenia sklepów. Następnie wprowadziliśmy do oferty szkło płaskie hartowane. Stopniowo doszliśmy do momentu w którym oferujemy szkło płaskie oraz gięte, niehartowane a także hartowane ESG. W ofercie mamy również szkło laminowane VSG, a także szkło zespolone płaskie oraz gięte.

Obecnie dzięki naszej wiedzy oraz zapleczu, możemy dostarczyć każdy rodzaj szkła. Pozwala to naszym klientom zrealizować każdy, nawet najbardziej wymagający projekt.
Oferujemy szkło budowlane do elewacji, balustrad, przeszkleń a także okien.
Nasze wyroby mogą służyć do produkcji wyposażenia wnętrz. Drzwi, blatów, mebli, okładzin oraz dekoracji.
Posiadamy szkło gastronomiczne do produkcji lad chłodniczych.
Współpracujemy z producentami z branży transportowej. Nasze szkło używane jest w samochodach, autobusach oraz tramwajach.

Lubimy wyzwania oraz trudne projekty.
Nasza jakość oraz terminowość sprawiła że mamy wielu klientów. Zarówno w kraju jak i zagranicą. Możemy wysłać nasze szkło w dowolne miejsce, wedle życzenia klienta.

Specjalisci od szkla budowlanego

Wiedza i doświadczenie

Szkło jest źródłem naszej inspiracji. Dzięki wsłuchiwaniu się w potrzeby naszych klientów, poznaliśmy wiele zastosowań i możliwości szkła. Pozwoliło to nam dzielić się swoim doświadczeniem z nowymi klientami. Zawsze chętnie doradzamy, w kwesti tego, jakie parametry techniczne szkła można zastosować, w danym projekcie.Wiemy jak zapobiegać problemom mogącym się pojawić przy konkretnej inwestycji lub projekcie.

Sprawdzona jakość

Od lat pomagamy swoim klientom w kraju i za granicą. Koncentrujemy się na jakości obsługi oraz szybkości dostaw. Dzięki naszemu szkłu, architekci, projektanci wnętrz oraz montażyści zdobywają zaufanie swoich klientów. Często też wprowadzają ich w zachwyt, pokazując piękno szklanej architektury. Szkło sprawdza się w każdym projekcie budowlanym. To doskonały element architektury użytkowej i mieszkalnej.

balustrady i tarasy ze szkla

Prawdziwa pasja

Pracując ze szkłem jesteśmy w swoim żywiole. Dzięki doświadczeniu i wiedzy sprawimy że Twój projekt lub wizja zmieni się w doskonały produkt. Dzięki czemu zachwyceni klienci będą wracać po więcej.

Wierzymy że wspólnie możemy zrealizować każdy projekt. Razem sprawimy że odbiorca docelowy będzie w pełni usatysfakcjonowany.

Zadzwoń, poznasz nas oraz sposób w jaki pracujemy.

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń po więcej informacji +48 533 744 889 lub napisz wiadomość.